Wakacje 2021 w Familijnych!

Przeżyj wspaniałe lato razem z nami!


Wakacje 2021 w Familijnych!

Przeżyj wspaniałe lato razem z nami!


Codzienne całodniowe animacje dla dzieci i dorosłych

Rodzinne wakacje

Wszystkich chętnych do przeżycia niezapomnianych wakacji w gronie rodzinnym, zapraszamy do naszego ośrodka w Dziwnówku.

Sprawdź!

Zielone szkoły

Program dopasowywany jest każdorazowo do wieku uczestników, stopnia ich świadomości ekologicznej, miejsca zamieszkania oraz indywidualnych życzeń nauczycieli.

Sprawdź!

Seniorzy
nad morzem

Ciekawa oferta dla seniora powinna zawierać min: komfortowe miejsce wypoczynku, smaczne i domowe jedzenie, niewelką odległość od plaży, atrakcyjnie zorganizowany czas wolny.

Sprawdź!

Witajcie u Familijnych w Dziwnówku

Familijni zostali stworzeni z myślą o wypoczynku rodzinnym w Polsce.
Wszystko zostało przygotowane pod kątem przyjazności dla rodzin z dziećmi, kierujemy się kryteriami w szczególności skierowanymi na wczasy, zarówno z małymi i większymi pociechami. Nasz ośrodek, prowadzony pod kątem wypoczynku rodzinnego pozwoli rodzicom czasami „odetchnąć" od trudu dnia codziennego.
Na terenie ośrodka prowadzone są liczne animacje dla dzieci.
Usytuowani jesteśmy w bezpośrednim sąsiedztwie morza – na wydmie plażowej, a jednocześnie w centrum miejscowości.

Obraz wart tysiąc słów

Jesteśmy przekonani o tym, iż żadne słowa nie są w stanie ukazać wyjątkowości naszego ośrodka i w pełni oddać tych emocji, które pozostają w naszych gościach na długo po zakończeniu wypoczynku dlatego zachęcamy abyś poświęcił kilka minut i obejrzał film dzięki, któremu poznasz co przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie

miniatury-na-www.jpg

Basen

Nasz ośrodek posiada własny basen, kompleks atrakcji wodnych, który w razie niepogody pozwala na zadaszenie basenu, tak by dalej móc z niego korzystać. Pod profesjonalną opieką ratownika bezpieczną zabawę dzieciom zapewnią:

basen,
brodzik z podgrzewaną wodą,

Dorosłym gościom polecamy relaksujące kąpiele w jacuzzi.

Imprezy/Animacje

Codziennie w naszym ośrodku odbywają się animacje dla dzieci z naszego ośrodka.
Na uczestników czeka energetyczna muzyka, uśmiechnięci animatorzy i ciekawe niespodzianki. Na codziennej zabawie nie brakuje również dorosłych wczasowiczów.
W sezonie letnim animator prowadzi szereg tematycznych zajęć  zarówno na terenie ośrodka, na plaży jak i na basenie.:)

Bawialnie/Place zabaw

Uśmiech dzieci jest dla nas tak samo cenny jak zadowolenie rodziców z pobytu w naszym ośrodku, dlatego na terenie naszego ośrodka oddajemy do Państwa dyspozycji place zabaw dla najmłodszych.
Jest on nie tylko bezpieczny, ale także malowniczo wykonany, a wśród wielu atrakcji każde dziecko znajdzie coś dla siebie.
U nas żadne dziecko nie będzie się nudzić a rodzice znajdą chwilę na odpoczynek w strefie relaksu lub skorzystanie z licznych atrakcji.

Wirtualny spacer

Wirtualny spacer umożliwi ci wycieczkę po naszym ośrodku wypoczynkowym z dowolnego miejsca na świecie bez wychodzenia z domu.
Dzięki temu poznasz wszystkie atrakcje jakie czekają na Ciebie!

wirtualny_spacer.jpg

Polecamy

Image
Image

Adres

OW Familijni Dziwnówek
ul. Kamieńska 8,
72-420 Dziwnówek

Kontakt

Sprzedaż Indywidualna:

Email: owTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 91 381 10 81

Telefon kom.: +48 573 319 560

 

Sprzedaż Wczasów Grupowych:

Manager: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon kom.: +48 783 800 200

pogorzelica