Oferta dla seniorów

Wybierając miejsce, w którym razem ze swoją grupą spędzimy wycieczkowy czas to wyzwanie stojące niejednokrotnie przed organizatorem. Przeszukując skrupulatnie oferty trzeba kierować się komfortem ośrodka, możliwościami wyżywienia, odległością od plaży, a także organizacją czasu wolnego. Kierując swoją wycieczkę nad polskie morze mamy na względzie przede wszystkim wyjątkowe powietrze, złoty piasek oraz atrakcyjne punkty do odwiedzenia, które rozsiane są po całym wybrzeżu. Jednak takie grupowe wczasy to nie tylko ogrom czasu do wykorzystania- potrzeba prawdziwych rozrywek!

Dla seniorów
Dlaczego OW Familijni?

Wybierając miejsce, w którym razem ze swoją grupą spędzimy wycieczkowy czas to wyzwanie stojące niejednokrotnie przed organizatorem. Przeszukując skrupulatnie oferty trzeba kierować się komfortem ośrodka, możliwościami wyżywienia, odległością od plaży, a także organizacją czasu wolnego. Kierując swoją wycieczkę nad polskie morze mamy na względzie przede wszystkim wyjątkowe powietrze, złoty piasek oraz atrakcyjne punkty do odwiedzenia, które rozsiane są po całym wybrzeżu. Jednak takie grupowe wczasy to nie tylko ogrom czasu do wykorzystania - potrzeba prawdziwych rozrywek!<br><br>
Ośrodek Wczasowy Familijni na pewno się państwu spodoba. Jedną z naszych zalet jest położenie- bezpośrednio na wydmie plażowej- dzięki temu czas dotarcia do morza to zaledwie 2 minuty; w okolicy przyjemnego lasku, w którym wyznaczona jest trasa turystyczna pełniąca funkcję ścieżki zdrowotnej. Sam Dziwnówek, dzięki wysokiemu stężeniu jodu- które zapewnia wyjątkowo dobre samopoczucie, a szczególnie zbawiennie wpływa na drogi oddechowe- posiada status uzdrowiska.
Posiłki składają się z śniadania, obiadu, podwieczorku oraz kolacji, podawane są na przyjemnej i przystosowanej do przyjęcia dużej grupy stołówce. Własne pole ogniskowe wyposażone w palenisko, kuchnię polową, szwedzki stół oraz zadaszone miejsca do spożywania posiłków, daje nam możliwość urozmaicenia codziennego jedzenia oraz zorganizowanie wspólnej biesiady przy palącym się ognisku. Poza tym oferujemy Wam wiele form rekreacji Nordic Walking- ośrodek wyposażony jest w ogólnodostępny sprzęt do spacerów z kijkami, basen na terenie ośrodka stwarza możliwość prowadzenia zajęć z Aqua Aerobicu, jacuzzi na świeżym powietrzu jest świetnym sposobem na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Podczas pobytu w Naszym ośrodku nie zabraknie też zabaw tanecznych- organizujemy wieczorki taneczny zarówno przy muzyce na żywo oraz grane przez prezentera muzycznego. Tego wszystkiego doświadczycie mieszkając w dwu, trzy lub czteroosobowych pokojach lub komfortowych, dwupokojowych, ogrzewanych domkach. Obie opcje posiadają własne łazienki z toaletą oraz standardowe wyposażenie.

Dla seniorów
Ponadto:

 • Zakwaterowanie w 2-3-4 osobowych pokojach z łazienkami lub komfortowych dwupokojowych drewnianych domkach
 • Wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek (zapewniamy kiełbaski, smalec, ogórki, pieczywo, grochówka z kuchni polowej)
 • Wspólna biesiada przy muzyce na żywo
 • Wieczór karaoke
 • Nordic walking (udostępniamy kije)
 • Dancingi z zespołem muzycznym
 • Wieczór gier karciano-planszowych
 • Dzień otwarty jacuzzi
 • Aqua Aerobic
 • Dzień otwarty jacuzzi

CENY USTALANE INDYWIDUALNIE
W ZALEŻNOŚCI OD WIELKOŚCI GRUPY

Adres

OW Familijni Dziwnówek
ul. Kamieńska 8,
72-420 Dziwnówek

Kontakt

Sprzedaż Indywidualna:

Email: owTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 91 381 10 81

Telefon kom.: +48 573 319 560

 

Sprzedaż Wczasów Grupowych:

Manager: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon kom.: +48 783 800 200

pogorzelica